top of page
cappadocia-under-snow_edited.jpg

ÖZEL TURLAR

Kişi veya küçük gruplara özel günlük veya konaklamalı yurt içi ve yurt dışı turları düzenliyorum. Tur programları ilgili ayrıntı bilgi için  siteme abone olunuz. 

2022 Turlar Takvimi
Turlar: Dersler ve Programlar
izmir-konak-meydan-9480.jpeg

GÜNLÜK ŞEHİR TURLARI

İyi bildiğim şehirleri tanıtıyorum

Yurt içi ve yurt dışında iyi bildiğim şehirleri size tanıtmak için günlük turlar düzenliyorum. Yürüyüş ağırlıklı bu turlarda şehirlerin pek bilinmeyen gizli , tarihi , mistik yerlerini sizlere gezdiriyorum. Sokak tatlarını tadıp az bilinen uygun fiyatlı yerlerden hediyelik ve yöresel ürünler ağırlıklı alışveriş yapmanıza yardımcı oluyorum.

126961985_3978016928893325_1796732119779

GÜNLÜK DOĞA TURLARI

Doğayı keşfetmeyi sevenlere özel

Yurt içi ve yurt dışında iyi bildiğim doğal güzellikleri sizlere gösteriyorum . Günlük olan bu turlar  doğa, orman, göl, manzara olan ve az bilinen yerlerde huzurlu vakit geçirmenizi sağlıyor. Özellikle sonbahar ve ilkbaharda olan bu turlar eşsiz doğa fotoğrafları çekmenize fırsat tanıyor.

IMG_20170610_174055.jpg

YURT İÇİ TURLAR

Kişi ve  gruplara özel

Kendi aracımla kişiye veya 2-3 kişilik gruplara özel yurt içi konaklamalı turlar düzenliyorum. Tur programını isteğinize göre hazırlıyorum. Gençlere özel düzenlediğim grup turlarında ise daha çok katılımcıyla en az bütçeyle en çok yeri gezmeniz için yardımcı oluyorum.

egypt34.jpg

YURT DIŞI  TURLAR

Kişi ve küçük gruplara özel

İyi bildiğim yabancı ülke ve şehirleri keşfetmenize yardımcı olmak için kişiye veya küçük gruplara özel turlar düzenliyorum. Tüm program , uçak bileti, konaklama, tur güzergahı vb sizin taleplerinize göre kendim hazırlıyorum. Öncelik vizesiz gidilen ülkelerdir.

bottom of page