top of page

İLERİYE DÖNÜK PROJELERİM

Her hayal zamanla gerçekleşir....

social-media-image-.jpg

İNTERNET PROJELERİ

Websitemi zamanla geliştirip aynı zamanda instagram sayfamı ilerletmek ve youtube kanalı açmak istiyorum. İlgimi çeken konularda güzel paylaşımlar yapmak ve tüyolar vererek sizlerin de yararlanmasını sağlayacağım.

tmptmp6yf8ch8r.2e16d0ba.fill-800x450.jpg

GEZİ PROJELERİ

2023'te 81 ilimizi kapsayacak Türkiye Cumhuriyetinin 100.yılına özel 100 günlük tura çıkıp ülkemizin az bilinen yerleri ile ilgili video ve fotolar çekip paylaşmak istiyorum. Daha sonrasında Avrupa Turu ve uzak ülkeleri gezerek gezi tecrübelerimi arttırmayı planlıyorum. Gençlerin ucuz ve kolay gezmesi için yeni rotaların belirlenmesi , bisiklet yollarının yapımı ve ucuz konaklamak için gençlik evleri ve hostel tarzı konaklama yerlerinin yapılması için projeler yapıyorum.

1_0G_m4-Oi9KA1Q_k43OoGmA.jpeg

KİTAP PROJELERİ

Bir çok insana göre hızlı ve dolu bir hayat sürüyorum. Hayat tecrübelerimi ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak için kitaplar yazmak istiyorum. Hayat önerileri olan kişisel gelişim kitabı, gezginlere özel ayrıntılı gezi rehberi kitabı ve gençlere özel tüyo ve önerilerin olduğu gençlik kitabı projelerim var.

best-travel-documentaries-1068x715.jpg

FİLM VE BELGESEL PROJELERİ

Türkiye ve diğer ülkelerde yapacağım turları seri halinde kısa belgesel türünde çekimler yaparak yayınlamak istiyorum. DVD serisi olabilir ve sosyal platformlardan izlenebilir. Ayrıca tam bir korku filmi manyağı olduğum için kendi korku filmimi çekmek istiyorum. Gizemli yerler adı altında az bilinen gizemli yerler ile ilgili de belgesel serisi çekmeyi planlıyorum.

Projelerim: Dersler ve Programlar
bottom of page