top of page
20160724_113645_edited.jpg

AKTİVİTELER

Macera ,doğa , spor seven yetişkinlere özel gruplar halinde yapılan aktivitelere katılım ücretsiz olup belirlenen tarih ve yerlerde size uygun olan aktivitelere katılabilirsiniz. Aktivitelereden haberdar olmak için siteme abone olunuz.

2022 Aktiviteler Takvimi
Aktiviteler: Dersler ve Programlar
01-2.jpg

TREKKING

Yürümeyi sevenlere özel

Doğada ve tarihi yerlerde kişi ve gruplara özel yürüyüş turları. Katılım ücretsiz olup amaç yeni insanlarla tanışıp doğa ve tarihi yerleri eğlenceli bir şekilde keşfetmektir.

5d0c787c7af5071ee82248d8.jpg

KAMP

Doğa ve macera sevenlere özel

Kamp yapmayı sevenlere özel belirtilen tarih ve yerlerde grup halinde kamplar düzenliyorum. Katılım ücretsiz olup kamp yeri doğada veya belirtilen camping alanında oluyor. Herkes kendi çadır ve ekipmanlarını getirip yeni arkadaşlıklar ediniyor.

sedbergh-sportive-preview-_302__16306716

BİSİKLET , PATEN , SCOOTER

Spor ve macera sevenlere özel

Gruplar halinde belirtilen tarih ve yerlerde toplanıp beraber bisiklet ,scooter turları düzenliyoruz veya paten kayıyoruz. Katılım ücretsiz olup yeni başlayanlara bisiklet  ve paten sürmeyi öğrenmelerinde destek oluyoruz. Scooter turları 50 lik motorlarla olup belirlenen tarih ve rotaya göre belirleniyor.

meditation-and-karma.jpg

YOGA VE MEDİTASYON

Ruhen ve bedenen rahatlamak isteyenlere

Belirlenen tarih ve yerlerde gruplar halinde buluşup yoga ve meditasyon yapıyoruz.

Home-A-Night-In-at-the-Movies-1p_web1.jp

BELGESEL VE SİNEMA

Genel kültürünü geliştirmek isteyenlere

Online belgesel ve filmler izliyoruz. Türkiye'de çok az bilenen ve Türkiye'de izlenemeyen yabancı program , belgesel ve filmleri online platformda izliyoruz.

group3.jpg

KONUŞMA GÜNLERİ

Bilgi ve kültür alışverişi sevenlere özel

Belirlenen konular üzerine gruplar halinde toplanıp karşılıklı bilgi alışverişi kültür,anı,tecrübe paylaşımları yapıyoruz. Katılım ücretsiz olup ilgi alanlarınıza uyan konuların olduğu buluşmalara gelebilirsiniz. Konuşma günleri Türkçe ve İngilizce olarak yapılıyor.

Aktiviteler: Dersler ve Programlar
bottom of page